Banesë me qera ne Prishtine

Jepet me qera nga: Mentor Llapashtica 13 Gsh 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne Dragodan tek komuna e re.Nuk është e mobiluar,perveç kuzhinës.Ka nje dhomë të ndejës me kuzhinë si dhe nje dhomë të fjetjes,koridor,banjo(e rregulluar) si dhe një ballkon nga i cili shihet qartë dhe bukur shihet pamja e qytetit.Gjendet ne katin e 4 dhe ndertesa posedon lift.Per më shumë informata ne numrat e telefonit 049 305 518 ose 044 507 243
Emri i pronarit:Mentor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim