Banesë me qera ne QENDER perballë SWISS DIAMOND

Jepet me qera nga: Kushtrim 15 Pri 15:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr.Tringë Ismajli te SHESHI perball SWISS DIAMOND
Sipërfaqe: 84 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qera ne qender ne rrugen Tringe Ismajli,perballe me hotel SWISS DIAMOND.
Banesa është e mobiluar dhe teper funksionale,deri me tani ka qene e leshuar vetem per ndërkombëtarë.

Banesa gjindet ne katin e 3-të me hapesire 84m2 dhe ka këtë renditje
2 DHOMA GJUMI
SALLON
KUZHINA
BALLKON
Posedon edhe bodrumin,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim