Banesë me qera përballë Kolegjit Fama

Jepet me qera nga: Lumni 31 Gsh 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Gustav Mayer
Sipërfaqe: 89 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesen tri dhomeshe me qera per student. Banesa ka dy dhoma gjumi dhe dhomen e dites, gjendet perballë kolegjit Fama ne Prishtinë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim