Banesë me qera per studenta ose familjar

Jepet me qera nga: valon 26 Sht 00:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka 3 dhoma (sallon + kuzhin, dhe dy dhoma gjymi), dhe eshte e gatshme per banim nga 1 tetori. Gjindet tek lagjja e spitalit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim