Banesë me qera te lagjja Santea Prishtine

Jepet me qera nga: Nexhat 15 Mar 10:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Prishtinë
Banese me qera te lagjia Santea ne Prishtine eshte e pa mobiluar dy dhoma gjumi salloni kuzhina koridor banjo dhe terase gjendet ne katin e pare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim