Banesë me qera

Jepet me qera nga: nazmi 14 Gsh 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Adresa: dardani prapa restoran sekiraqes
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshojmë banesen me qera
Banesa ka bje dhomë gjumi, qendrim ditor,trapezari , kuzhinë, depo-shpajz , banjo dhe terasë te madhe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim