Banesë me qera

Jepet me qera nga: Lumni 23 Gsh 17:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Gustav Mayer
Sipërfaqe: 95 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesen 95 m2 me qera banesa gjendet përballë kolegjit Fama ne Prishtinë
Info ne tel 045 272 705
049 511 596 dhe
044 208 173
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim