Banesë me qera

Jepet me qera nga: NGADHNJIM MORINA 22 Sht 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagja Emshir - Ndërtesat e Arabve
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Lëshoj me qera banesën dy dhoma gjumi + dhoma e ditës. Banesa ka kuzhinë dhe dy ballkona. Gjithashtu në këtë banesë ka 24 orë ujë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim