Banesë me qera

Jepet me qera nga: Rifat Morina 06 Tet 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagjja e Spitalit
Sipërfaqe: 90 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Lëshohet banesë (2+1) me qera, ndertim dhe mobilim i ri. Lagjja e spitalit, 200 metra mbrapa banesave të Royalit. E përshtatshme për familjar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim