Banesë me qera

Jepet me qera nga: Haliti 16 Mar 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Ĺëshoj banese me qera.banesa gjendet ne Arberi afer komunes se re.çmimi sipas marrvjesh.banesa eshte e lire prej 01.04. Informatat e hollsishme ne nr e e tel 044114514. Dhe044 300393.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim