Banesë me qira mbrapa Gjykates se Qarkut M1

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni M1 18 Dhj 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Te RTK-ja
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira mbrapa Gjykates se Qarkut, kati i II-të.
Banesa posedon: 2 dhoma te fjetjes, sallon me kuzhinë, banjo dhe ballkon, e mobiluar komplet.
Çmimi: 250€

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim