Banesë me qira në Aktash, Prishtinë "M1"

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni M1 19 Nën 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Aktash
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Aktash, mbrapa Raiffeisen Bank, kati i I-rë.
Banesa posedon: sallon me kuzhinë, 2 dhoma te fjetjes, koridor, banjo dhe ballkon, e mobiluar komplet dhe me mobilje moderne.
Çmimi: 450€

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim