Banesë me qira në Bregun e Diellit

Jepet me qera nga: Shpend Zhuri 25 Shk 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
Banesë me qira në Bregun e Diellit
Leshohet me qira banesa që gjendet në Bregun e Diellit (Banesat e hinta), Rr.Vëllezerit Gërvalla, lagje’’Aktash III’’, Bl. i 8 Hyrja I, nr.5. Banesa është e mobiluar tërsisht, ështe në katin e parë dhe ka 35 m2 dhe renditje shumë të volitshme. Banesa posedon: një dhome të ditës, kuzhinën me ballkon (e veqant), trapezarinë dhe banjo.Banesa ka ngrohje qëndrore nga ngrohtorja e qytetit. Cmimi është 180 € (Shpenzimet për komunalje nuk janë të përfshira). Banesa eshte e e përshtatshme për qifte serioze.

Kontakti: tel. 044 118 850
(kontaktet dhe vizitat mbas ores 16:00 ,ditëve te punës)
e-mail: shpendzhuri@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim