Banesë me qira në Dardani afër NGROHTORËS

Jepet me qera nga: Banesa 23 Gsh 23:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë

Banesa gjendet ne nje lagje shume te qete dhe posedon:
Sallon (dhome e dites)
2 dhoma te fjetjes
Kuzhine
Banjo
WC
Koridor
2 ballkona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim