Banesë me qira në Dardani te Santea

Jepet me qera nga: N.SH."ACCESS"-Alfred Sot 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Santea
Sipërfaqe: 64 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa me qira ne Sante tek nenkalimi, banesa gjindet ne katin e 7-t ka lift(24h), banesa e ka pamjen ka rruga kryesore ndersa parkingu per vetura eshte mrapa nderteses, eshte e mobiluar ne teresi si dhe ka kete renditje:

-Dhoma e dites,
-dhome e fjetjes,
-kuzhine,
-trapezari,
-banjo,
-shpajz dhe
-ballkon.

Per ti parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
tel:

049 622 444 + viber

e-mail: info@access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim