Banesë me qira në Dragodan "M1"

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni M1 11 Maj 08:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dragodan
Sipërfaqe: 84 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne lagjen Arbëria/Dragodan, Kati i I-rë.
Banesa posedon: Sallo me kuzhinë, 2 dhoma te fjetjes, koridor, banjo, shpajz dhe ballkon, e mobiluar komplet.
Çmimi: 230€

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim