Banesë me qira në Emshir "M1"

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni M1 18 Krr 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Emshir
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira, ne lagjen Emshir te banesat e Arabve, kati VIII-të.
Banesa posedon Sallon me kuzhinë, 2 dhomë te fjetjes, koridor, banjo dhe ballkon, e mobiluar komplet.
Çmimi: 250€

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim