Banesë me qira në Fushë Kosovë "M1"

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni M1 03 Dhj 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Fushë Kosovë
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Fushë Kosovë, afer Viva fresh-it, kati i I-rë.
Banesa posedon: Sallon me kuzhinë, 2 dhoma te fjetjes, koridor, banjo dhe ballkon. E mobiluar komplet.
Çmimi: 200€

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim