Banesë me qira në L. S. Sportit "M1"

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni M1 03 Nën 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: S. Sportit
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Lagjen Sllovenia e Sportit afer Hotel Sirus, kati i II-të.
Banesa posedon: Sallon me kuzhinë, nje dhome te fjetjes, koridor, banjo dhe ballkon, e mobiluar komplet.
Çmimi: 230€

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim