Banesë me qira në L. Sllovenia e Sportit "M1"

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni M1 21 Dhj 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: S. Sportit
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne lagjen S. Sportit, mbi Hotel Sirius, Kati i II-të.
Banesa posedon: Sallon me kuzhinë, nje dhome te fjetjes, koridor banjo dhe ballkon.
Çmimi: 230

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim