Banesë me qira në L. Spitalit, Mati 1

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni M1 14 Maj 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

255 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: L. Spitalit, Mati 1
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa në L. Spitalit, kati i VI, lifti punon, banesa posedon 2 dhoma te fjetjes, 1 dhom te dites me kuzhin, koridor banjo dhe 1 ballkon ndertim i ri, e mobiluar komplet me mobilje te reja dhe moderne.
Çmimi: 235€

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com

045 999 986
044 445 803
049 643 293
e-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim