Banesë me qira në L. e Spitalit "M1"

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjencioni M1 19 Sht 09:19 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: L. Spitalit
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira në lagjen e Spitait, banesat e Royallit.

Banesa bosedon:
1. sallon me kuzhinë,
2. dhoma te fjetjes,
1. koridor,
1, banjo dhe
1. ballkon.
Çmimi: 400€

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit

Agjencioni M1

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim