Banesë me qira në Lagjen e Spitalit "M1"

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni M1 16 Nën 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: L. Spitalit
Sipërfaqe: 88 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne lagjen e Spitalit, mbrapa Super Vives, kati i V-të.
Banesa posedon: Sallon me Kuzhinë, 2 dhoma te fjetjes, koridor, banjo, shpajz dhe ballkon. E mobiluar komplet.
Çmimi: 250€

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim