Banesë me qira në Qendër "M1"

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjencioni M1 23 Sht 11:59 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Qendër
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne qender te Prishtines, afer Hotelit Grand, kati i IV-të.
Banesa posedon: 2 dhoma , sallonin, kuzhinen, koridor, banjo dhe 2 ballkona, e renovuar dhe e mobiluar komplet.

Agjencioni M1

tel: 045 999 986
049 643 293
044 445 803
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
adresa: Rr. "Garibaldi nr. 13" afer Hotel Grandit

Agjencioni M1

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim