Banesë me qira në Qender/Aktash "M1"

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni M1 18 Pri 16:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Aktash
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa në Aktash, mbi Meridian, kati i III-të.
Banesa posedon 2 dhoma te fjetjes, 1 dhom te dites me kuzhin, koridor, banjo dhe 1 ballkon, E renovuar dhe e mobiluar komplet.
Ngrohje nga Termokosi.
Çmimi: 350€

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com

045 999 986
044 445 803
049 643 293
e-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim