Banesë me qira në S. Sportit "M1"

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni M1 30 Pri 12:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: S. Sportit
Për vendbanimin: Ashensor, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira, ne lagjen S. Sportit, afer Hotel Sirus, kati II-të.
Banesa posedon Sallon me kuzhinë, 1 dhomë te fjetjes, koridor, banjo dhe ballkon, e mobiluar komplet.
Çmimi: 220€

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim