Banesë me qira në Tophane, Prishtinë

Jepet me qera nga: Hamdi 12 Dhj 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: TOPHANE
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet në lagjen Tophane, rruga Lidhja e Lezhës, Vita 3 hyrja 2, kati 6, Prishtinë.
Qasja me qendrën e qytetit 5 min në këmbë.

Banesa posedon 110 m2 dhe ka:
- salloni dhe kuzhina, (ka edhe teras),
- 3 (tre) dhoma gjumi,
- 2 (dy) banjo.

Banesa është ndërtim i ri dhe është investuar ekstra nga pronari (unë), ka në funksion të gjitha shërbimet:
- Ashensor (me kartel dhe mirëmbajtje);
- Uji, (24 ore);
- Nxemje qendrore (me rrym me mundësi lidhje me sistemi e qytetit);
- Dysheme parket i klasit parë.
Mobiluar:
Banesa ka të montuar kuzhinën, banjot e kompletuara me sanitari. ndërsa mobiljet tjera sipas marrëveshjes (mundem me mobilu shpejt).

Mundësia e kontraktimit mbi qiranë deri ne 2 vite.

P.S.
Gjithashtu, ne atë objekt posedoj edhe garazh për veturë e cila pritet te funksializohet se shpejti.

Kontakti:
044 28 38 68 / viber
049 418 000 (prej ores 8 – 16)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim