Banesë me qira në Ulpianë "M1"

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni M1 29 Mar 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Ulpianë
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Ulpianë, mbrapa lokaleve te lesnes, kati i III-të.
Banesa posedon: Sallon me kuzhinë, dy dhoma te fjetjes, koridor, banjo dhe ballkon, e renovuar dhe mobiluar komplet.
Çmimi: 450€

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com

045 999 986
044 445 803
049 643 293
e-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim