Banesë me qira në Ulpianë "M1"

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni M1 19 Pri 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Ulpianë
Sipërfaqe: 70 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Ulpianë, te Beni Dona, kati I-rë, banesa posedon: Sallon, kuzhinë, 1 dhomë te fjetjes, koridor, banjo dhe balkon. E mobiluar komplet.
Çmimi; 250€

Agjencioni M1
m1realestate-ks.com

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim