Banesë me qira në kompleksi banesor “Rrezja”

Jepet me qera nga: Baki 15 Tet 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: kompleksi banesor “Rrezja”
Sipërfaqe: 84 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Lëshoj banesën me qira në kompleksi banesor “Rrezja”, afër banesave të bardha. Banesa është objekt i ri, është 84 m2, gjendet në katin e tretë, është e mobiluar, ka sallonin, tri dhoma gjumi, dy banjo, ballkonin dhe ashensorin. Informatat ne tel: 044 137127
Çmimi : 200 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim