Banesë me qira ne Emshir "M1"

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni M1 05 Shk 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Emshir
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa (kati i shtepisë sistem banesor) me qira, ne lagjen Emshir afer UBT-së, kati III-të.
Banesa posedon Sallon me kuzhinë, 2 dhoma te fjetjes, koridor, banjo dhe ballkon, e mobiluar komplet.
Çmimi: 230€

Agjencioni M1

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim