Banesë me qira ne Prishtine

Jepet me qera nga: Blerim 04 Pri 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lakrishte, A/11, Prishtinë
Sipërfaqe: 47 m2
Komuna: Prishtinë
Jap banesën me qira në lagjen Lakrishtë. Banesa është 47 m2 dhe gjendet në katin e parë të ndërtesës së re, prapa ndërtesave të vjetra të Lakrishtës. Banesa është dy dhomëshe, salloni me kuzhinë dhe dhoma e fjetjes. Banesa është e mobiluar në tërësi.
Për çdo informatë shtesë ju lutem më kontaktoni në numrin e shënuar të telefonit ose përmes postës elektronike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim