Banesë me qira ne Qender "M1"

Shpallja e kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensioni M1 08 Qer 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: Qender
Sipërfaqe: 130 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Leshohet me qira banesa të S.Sportit, afer bankes “TEB” kati i I-rë,
Banesa posedon: dy dhoma te fjetjes, një dhom te punes, Sallon me kuzhinë, koridorin, 2 banjo, dhe 2 ballkona e mobiluar me mobile te reja dhe moderne.
Çmimi: 350 €/muaj

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com

045 999 986
044 445 803
049 643 293
e-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim