Banesë me qira ne lagjen Dardania (3 dhoma gjumi)

Jepet me qera nga: Lorik Dje 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 4
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Ndodhet ne rrugen Bill Klinton, përball bankës Procredit dhe mbi dy supermarkete VIVA dhe ELIAB.Eshte ne katin e gjashte me siperfaqe prej 80 m2. Eshte e rinovuar dhe e mobiluar jashtezakonishte bukur dhe me shije. ka ashensor dhe ngrohje qendrore nga qyteti, TERMOKOS.
Ka këtë renditje:
- Dhoma e dites me tavolinë ngrënieje
- Kuzhinë
- Tre dhoma gjumi (dhoma e prindërve dhe dy dhoma për fëmijë)
- Korridori
- Një ballkon
- Një banjo
Cmimi 400 euro i negociushem

Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim