Banesë me qira ne lagjen Mati 1

Jepet me qera nga: Lorik Sot 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
ipet me qira banesa ne lagjen Mati 1 afer market Super viva.Banesa posedon sallon me kuzhin 1 dhom gjumi banjo ballkon vend për parkim dhe është tërsisht e mobiluar.Cmimi i baneses 250 euro.


Kontakti: 044 666 074 (Viber & Whatsapp)
loriku1986@gmail.com
A+ Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim