Banesë me qira

Jepet me qera nga: Astrit 31 Gsh 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 86 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Kati i parë, E mobiluar, Bodrum, Interfon
Komuna: Prishtinë
Banesa është e mobiluar dhe e gatshme për banim Lëshohet vetëm për familjarë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim