Banesë me qira

Jepet me qera nga: Habib 02 Tet 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 54 m2
Komuna: Prishtinë
Lëshoj me qira banesën dy dhomëshe ne qendër të Prishtinës te Qafa, soliterat. Ashensori punon dhe është me kartelë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim