Banesë me qira

Jepet me qera nga: Salih Krasniqi 22 Tet 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

22 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet në katin e gjashtë dhe posedon lift dhe ka një dhomë gjumi, paradhomen me kuzhinë, banjon dhe ballkonin. Ka nxemje qendrore,e mobiluar dhe kompletë e renovuar dhe është përshtatshme për çift.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim