Banesë me qira

Jepet me qera nga: Lum 10 Jan 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Adresa: Dardania, Prishtinë
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë

Lëshohet me qira banesa dydhomëshe, (50m², kati i parë), lagjja Dardania, Prishtinë. Banesa është tërësisht e rinovuar dhe e mobiluar, me nxehje qendrore.E përshtatshme edhe për zyrë apo për veprimtari mjekësore. Infotel: 049/110903


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim