Banesë njëdhomëshe me qera Sllovenia Sport #3994

Jepet me qera nga: Capital ring 17 Nën 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: SLLOVENIA SPORT
Sipërfaqe: 40 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira e mobiluar extra me mobile moderne të Sllovenia Sport, ka nxemje qendrore, ka sallon me kuzhin banjo dhe ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim