Banesë njëdhomëshe me qera në Dardani #3983

Jepet me qera nga: Capital ring 17 Nën 10:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Adresa: DARDANI
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa njëdhomshe me qira. Banesa ndodhet afër VIVA Marketit, ndohet ne katin e 8-të, ka ashensor dhe nxemje qendrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim