Banesë për qeradhënie

Jepet me qera nga: Ardian 02 Sht 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Lokacioni: Qender, Dardani, bul. Bill Clinton.
Kati: II-të
Gjendja: e mobiluar dhe e renovuar
ÇMIMI është i negociueshëm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim