Banesë tredhomëshe me qera në Arbëri #3998

Jepet me qera nga: Capital ring 17 Nën 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: ARBËRI
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Arbëri (Dragodan), banesa ndodhet te komuna e re, dhe ka këtë renditje:

1 sallon me kuzhin
2 dhoma gjumi
2 banjo
1 ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim