Banesë tredhomëshe me qera në Breg Diellit #4009

Jepet me qera nga: Capital ring 17 Nën 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: BREG DIELLIT
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ka ujë 24h.
* Banesa ndodhet te Xhambazët, dhe ka këtë renditje:

1 sallon me kuzhin
2 dhoma gjumi
1 banjo
1 ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim