Banesë tredhomëshe me qera në Dragodan #4012

Jepet me qera nga: Capital ring 17 Nën 10:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Dragodan
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Dragodan. Banesa ndodhet prapa Ministrisë së Shëndetësisë dhe ka këtë renditje:

1 sallon e kuzhin
2 dhoma gjumi
1 banjo
1 ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim