Banesë tredhomëshe me qera në Emshir #3989

Jepet me qera nga: Capital ring 17 Nën 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: EMSHIR
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira ne Emshir, ndodhet ne katin e 3-të, lëshohet edhe për zyre, dhe ka këtë renditje:

1 sallon me kuzhin
2 dhoma gjumi
1 banjo
1 ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim