Banesë tredhomëshe me qera në Qender #4007

Jepet me qera nga: Capital ring 17 Nën 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: QENDER
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa ndodhet te kafiteria e pensionerëve, dhe ka këtë renditje:

1 sallon me kuzhin
2 dhoma gjumi
1 banjo
1 ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim