Banesë tredhomëshe me qera të MATI I #4006

Jepet me qera nga: Capital ring 17 Nën 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: MATI I
Sipërfaqe: 81 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira te Mati I, banesa ndodhet afër shkollës fillore “Pavarësia”, dhe ka këtë renditje:

1 sallon me kuzhin
2 dhom gjumi
1 banjo
1 ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim