Banesë tredhomëshe me qira #3776 – Dragodan

Jepet me qera nga: Sadat 18 Sht 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Arbëri (Dragodan), afër Ambasadës Amerikane
Sipërfaqe: 94 m2
Komuna: Prishtinë
– Banesa ndodhet në katin e 5-të

Banesat ka:

– 1 sallon
– 2 dhoma gjumi
– kuzhinë
– 2 banjo
– ballkona
– shpajz
– nxemja qendrore me rrymë
– TV kabllovik
– internet
– ashensor
– ujë 24h
– sigurim fizik dhe me anë të kamerave

045286653
sadat@ringks.com
www.ringks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim