Banesë tredhomëshe me qira #3978 - EMSHIR

Jepet me qera nga: Capital ring 25 Gsh 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi i qirasë:

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: EMSHIR
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Leshohet banesa me qira e cila ndodhet ne Emshir në kompleksin “Kullat e Arabëve”, dhe ka këtë renditje:

1 sallon me kuzhin
2 dhoma gjumi
1 banjo
1 ballkon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim